Ogłoszenia - Przedszkole Nr 85 Gdańsk

Menu główne:

Szanowni Rodzice,

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek. Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

dzieci nowo przyjętych do Przedszkola nr 85
na rok szkolny 2018/2019

W dniu 26.06.2018r. (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne tylko rodziców dzieci nowo przyjętych.
Obecność obowiązkowa.

W dniach 27 – 28.06.2018r. (środa, czwartek) w godzinach 15.30 0 16.30 odbędą się zajęcia adaptacyjne tzw. dni otwarte dla dzieci oraz ich rodziców.

Szanowni Rodzice,

Urząd Miasta Gdańska Wydział Rozwoju Społecznego przesyła informację dot. działalności nowej placówki terapeutycznej.

W ramach projektu DREAMLAB powstały:

• Terapeutyczny Punkt Przedszkolny dla dzieci ze spektrum autyzmu
  • Niepubliczna Poradnia Wspomagania Rozwoju prowadząca działania również w ramach WWR.

Dziecko w tych placówkach otrzymuje wsparcie terapeutyczne w zakresie:

• terapii metodą prof. Alfreda Tomatisa
  • fizjoterapii
  • opieki psychologicznej
  • terapii logopedycznej
  • SI
  • terapii pedagogicznej
  • terapii ręki
  • sesje w Sali Doświadczania Świata
Zapraszamy do współpracy
Zespół Dreamlab

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Gdańska podaje informację o lokalizacjach i godzinach otwarcia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców Gdańska w 2018 roku

Szanowni Rodzice,

Dyrektor przedszkola przypomina o terminowym dokonywaniu opłat za przedszkole (do 10 każdego miesiąca).
W związku ze zbliżającym się zamknięciem roku kalendarzowego informuję, że należności i zobowiązania muszą być uregulowane w nieprzekraczającym terminie do 10 grudnia br.
Salda ksiąg rachunkowych muszą  być na 0.