Ogłoszenia - Przedszkole Nr 85 Gdańsk

Menu główne:

Zebranie rodziców grupy VI, VII

11.12.2017 (poniedziałek) o godz. 17:00 na prośbę rodziców, którzy nie byli obecni   w dniu 29 listopada br. na zebraniu, odbędzie się POWTÓRNIE ZEBRANIE dot. wstępnej DIAGNOZY PRZEDSZKOLNEJ DZIECI 6-LETNICH.

Szanowni Rodzice,

Dyrektor przedszkola przypomina o terminowym dokonywaniu opłat za przedszkole (do 10 każdego miesiąca).
W związku ze zbliżającym się zamknięciem roku kalendarzowego informuję, że należności i zobowiązania muszą być uregulowane w nieprzekraczającym terminie do 10 grudnia br.
Salda ksiąg rachunkowych muszą  być na 0.

SZLACHETNA PACZKA,

co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, którzy z pasją przygotowują konkretną pomoc dla nieznajomych i spełniają marzenia rodzinom, które są w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy. Paczka to nie tylko konkretna pomoc materialna,to przede wszystkim impuls do działania.
W tym roku nasze przedszkole organizuje POMOC dla 7-osobowej rodziny, która zmaga się z brakiem podstawowych produktów takich jak: środki czystości czy żywność.
Możecie Państwo pomóc im, wybierając SERDUSZKO z nazwą produktu, którego rodzina potrzebuje.
W przedszkolu przed wejściem do szatni dzieci znajduje się duży plakat, który informuje o naszej akcji.

W miarę swoich możliwości prosimy o wsparcie.

DZIĘKUJEMY!